UARU
 
Весна прийде! (Олег Скрипка)
   »   Каталог матеріалів   »   Хімія для обробки офсетних пластин   »   Традиційна технологія
 
Подробнее :: Проявник DEVP 9, Verona Lastre srl. (Італія)
Проявник DEVP 9, Verona Lastre srl. (Італія)

Концентрований проявник для позитивних офсетних пластин розбавлений у співвідношенні (1+9) має високі буферні властивості, що забезпечує високу роздільну здатність зображення, захист компоненттів для світлочутливого шару, який не засвічувався, та оптимальну провідність і агресивність по відношенню до засвіченої частини. Інтенсивно перешкоджає утворенню сольових осадів в ємностях і на валах. Має довготривалий термін зберігання.

 
Детальніше »
Подробнее :: Гумуючий розчин Time Gum, Verona Lastre srl. (Італія)
Гумуючий розчин Time Gum, Verona Lastre srl. (Італія)

Захисний гумуючий розчин для зберігання пластин. Наноситься вручну, захищає алюміній перед активацією, забезпечує хороше збереження пластин впродовж тривалого періоду та легко змивається водою.

 
Детальніше »
Подробнее :: Гумуючий розчин Hot Gum, Verona Lastre srl. (Італія)
Гумуючий розчин Hot Gum, Verona Lastre srl. (Італія)

Захисний гумуючий розчин для термовідпалу. Придатний для використання у проявочних машинах. Забезпечує хороший захист поверхні пластини та запобігає утворенню водоростей і бактерій. Легко змивається водою.

 
Детальніше »
Подробнее :: Очисник PCA (Cleaner), Verona Lastre srl. (Італія)
Очисник PCA (Cleaner), Verona Lastre srl. (Італія)

Продукт для очищення і активації офсетних пластин. Неабразивна емульсія, яка чудово підходить для очищення будь-якого типу офсетних пластин. Це прекрасний знежирюючий засіб для друкуючих елементів, який сприяє закріпленню фарби. Має хорошу текучість, що  робить легким його ручне застосування. Він не впливає на покриття і безпечний в роботі з пластиною.

 
Детальніше »
Подробнее :: Очисник PCA-S (Cleaner Plus), Verona Lastre srl. (Італія)
Очисник PCA-S (Cleaner Plus), Verona Lastre srl. (Італія)

Продукт для очищення і активації офсетних пластин. Це абразивна емульсія, яка глибоко очищає будь-який тип офсетних пластин. Він має прекрасну поновлюючу здатність. Це прекрасний знежирюючий засіб для друкарських частин (деталей, сегментів), який сприяє фіксації (закріпленню) фарби. Cleaner Plus усуває можливу “вуаль”, яка може з'явитися під час друку. Його хороша текучість робить легким ручне застосування. Він не небезпечний в роботі з пластиною, проте, бажано використовувати його з обережністю, враховуючи його агресивність.

 
Детальніше »
версія для друкувверх сторінки
 
Copyright © 1995-2022, ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»
Наші контакти  |  Правила користування

58002,Україна, м. Чернівці,

вул. Трояндова, 6

+38 (050) 728 54 54, +38 (098) 728 54 54

info@oleksyn.com.ua

Розроблено в Студії COM.CV.UA

Сайт знаходиться на реконструкції.