UARU
 
Весна прийде! (Олег Скрипка)
   »   Каталог матеріалів   »   Клеї
 

Воднодисперсійні клеї

 
Клей DUVILAX® BD-20 Duslo (Словаччина)

Воднодисперсійний клей DUVILAX® BD-20 широко використовується в різних видах промисловості, в тому числі в паперовій промисловості та поліграфії як універсальний клей, що дає прозору, пружну плівку, рівномірну по товщині; в воді не розчиняється, але збільшує свій об'єм. Використовується для склеювання на різних автоматах прошитих брошур чи окремих книжних блоків. Придатний для склеювання матеріалів, які сильно всмоктують вологу.

 
Детальніше »
 
Клей DUVILAX® BD-20/46, Duslo (Словаччина)

Універсальний воднодисперсійний клей для паперової промисловості та поліграфії. Придатний для високопродуктивних ліній виготовлення гофрокартону, склеювання гофрокартонних ящиків, виготовлення багатошарового картону (любе склеювання з використанням валиків). Придатний також для ручного склеювання паперу з папером, або тканинами, шкірою та іншими матеріалами. Придатний для виготовлення вторинної упаковки для харчових продуктів.

 
Детальніше »

Термальні клеї

 
Термоклей Hot-Melt Lunatack B 2824N, H.B.Fuller (Австрія)

Термальний клей в гранулах використовується для безшвейного скріплення на автоматичних лініях як прошитих брошур та окремих книжкових блоків, так і корінців книг. Утворює тверду еластичну плівку з хорошою пружністю при низьких температурах.

 
Детальніше »
версія для друкувверх сторінки
 
Copyright © 1995-2022, ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»
Наші контакти  |  Правила користування

58002,Україна, м. Чернівці,

вул. Трояндова, 6

+38 (050) 728 54 54, +38 (098) 728 54 54

info@oleksyn.com.ua

Розроблено в Студії COM.CV.UA

Сайт знаходиться на реконструкції.