UARU
 
Весна прийде! (Олег Скрипка)
   »   Каталог матеріалів   »   Клеї
 
« назад до переліку
Клей DUVILAX® BD-20 Duslo (Словаччина)

DUVILAX® BD-20 - універсальна емульсія широкого застосування. Придатний для декоративного оформлення інтер’єру в якості в’яжучого та зносостійкого компоненту. Використовується як пластифікатор та аератор для будівельних розчинів, цементних маяків та інших будівельних сумішей в кількості  5% добавки до цементу чи вапна. DUVILAX® BD-20 покращує технологічні параметри сумішей, підвищує еластичність, адгезію, зносостійкість, запобігає проникненню вологи. Розведений водою в співвідношенні 1:4 використовується для обробки сильно поглинаючих поверхонь перед проклейкою дисперсним клеєм, чи оформленням інтер’єру, чи шпаклюванням. DUVILAX® BD-20 без розведення використовується як клей для клеєння текстильних шпалер, а також як універсальний клей в паперовій промисловості та поліграфії.  В текстильній промисловості використовується для надання жорсткості ниткам та тканинам.

 

Характеристика клею DUVILAX® BD-20

 

Склад

Водна дисперсія монополімеру полівініл ацетату з вмістом поверхнево-активних речовин та без наповнювачів. DUVILAX® BD-20 безпечний  для здоров’я, та при зберіганні (без R та S знаків небезпеки).

Властивості

- Дисперсія білого кольору з характерним запахом.

- дисперсна плівка прозора, еластична, мяка, легко клейка;

- добра пружнiсть при низьких температурах;

- не токсичний, не горючий, не шкідливий для здоровя та довкілля;

- вміст сухого компоненту -    не менше 53,5%;

- в’язкість  - 3000-5000 мПа.с (Rheotest);

                  - 4000-19000 мПа.с  (Drookfield RVT,ISO2555);

- pH - 3-5;

- мінімальна температура утворення плівки – мін.+20С;

- розмір частинок  300-3000 нм.

Пакування

1 кг, 3кг, 5кг,

Зберігання

DUVILAX® BD-20 зберігається в оригінальній, непошкодженій упаковці при температурі від 50С до 400С, в захищеному від прямого сонячного освітлення місці. Клей в контейнерах зберігається в спеціальних місцях захищених від корозії, спричиненої помірно кислим середовищем. Приміщення, де зберігаються контейнери з клеєм, повинно бути обладнане примусовою вентиляцією. Порожній контейнер необхідно очистити та дезинфікувати   з використанням  біоцидних добавок.

Гарантія

Термін гарантії 12 місяців на клей в упаковці до 15 брутто, для решти пакування - 6 місяців, при  дотриманні умов зберігання.


версія для друкувверх сторінки
 
Copyright © 1995-2022, ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»
Наші контакти  |  Правила користування

58002,Україна, м. Чернівці,

вул. Трояндова, 6

+38 (050) 728 54 54, +38 (098) 728 54 54

info@oleksyn.com.ua

Розроблено в Студії COM.CV.UA

Сайт знаходиться на реконструкції.