UARU
 
Весна прийде! (Олег Скрипка)
   »   Каталог матеріалів   »   Лаки
 
« назад до переліку
Серії олійних лаків LUXA, Samor Group (Італія) доступні по замовленню...

Серії олійних лаків LUXA, Samor Group (Італія) доступні по замовленню:

Назва та серія

Характеристика

Упаковка

LUXA 102 W-D (Gloss + Rub-Res.)

 

Криючий лак для покращення глянцю і стійкості до витирання віддрукованого матеріалу (наприклад на матовому крейдованому папері). Основні характеристики – висока липкість, швидке закріплення, прекрасний розкат, хороший баланс зі зволожуючим розчином та добре закріплення, в тому числі на папері з високою щільністю (для друку мокре по сухому).

1 кг, 2,5 кг

LUXA 104 W-D (Neutral + Rub Resistance)

 

Криючий лак для покращення стійкості віддрукованого матеріалу до витирання без зміни глянцю. LUXA 104 W-D розроблений з достатньо високою липкістю і швидким закріпленням для друку мокре по сухому. Навіть у випадку матового крейдованого паперу стійкість до витирання значно покращується!

1 кг, 2,5 кг

LUXA 103 W-W (High Gloss + High Transparency)

 

Високоглянцевий криючий лак для друку в лінію (мокре по мокрому).  Основні характеристики – низька липкість, справжня прозорість (тон чистої води), хороший баланс зі зволожуючим розчином, швидке закріплення, навіть коли друкується поверх кольорів з високою щільністю. У деяких особливих випадках (наприклад, коли потрібно надрукувати велику кількість) ми рекомендуємо покращити закріплення додаванням нашого AUXILIA 1008 Oxigenator. Лак  LUXA 103 W-W також придатний для використання у сухому офсеті.

1 кг, 2,5 кг

LUXA 500 W-D (Matt)

 

Криючий лак, щоб надати матового ефекту віддрукованому матеріалу (підходить для друку мокре по сухому на будь-якому крейдованому папері). Основні характеристики – висока липкість, швидке закріплення, прекрасний розкат, хороший баланс зі зволожуючим розчином та добре закріплення, навіть на папері з високою щільністю. Він також покращує стійкість до витирання. Лак 500 W-D придатний до використання у сухому офсеті.

1 кг, 2,5 кг

LUXA 501 W-W (Matt)

 

Криючий лак для надання матового ефекту віддрукованому матеріалу (підходить для друку на будь-якому крейдованому папері). Основні характеристики – низька липкість, швидке закріплення, прекрасний розкат, хороший баланс зі зволожуючим розчином та добре закріплення, в тому числі на папері з високою щільністю. Для друку мокре по мокрому. LUXA 500 W-D придатний для використання у сухому офсеті

1 кг, 2,5 кг


версія для друкувверх сторінки
 
Copyright © 1995-2022, ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»
Наші контакти  |  Правила користування

58002,Україна, м. Чернівці,

вул. Трояндова, 6

+38 (050) 728 54 54, +38 (098) 728 54 54

info@oleksyn.com.ua

Розроблено в Студії COM.CV.UA

Сайт знаходиться на реконструкції.