Oleksyn.com.ua   »   Контакти

ПП ВКФ "ОЛЕКсин і Ко"


Наша
адреса:


58002, Україна, м. Чернівці,
вул. Трояндова, 6

 

Контактні телефони:

 

тел. +38 (050) 728 54 54

тел. +38 (098) 728 54 54

 

Наші менеджери завжди готові Вас вислухати, допомогти у вирішенні нагальних проблем та підібрати ті матеріали, які підходять саме Вашій друкарні.

 

 

Менеджер регіону:  Волинська, Запорізька, Одеська, Полтавська, Черкаська, Чернігівська, Херсонська області

Грималюк Людмила Степанівна

E-mail: luidmila@oleksyn.com.ua

                                                      

 

Написати на e-mail

 

Менеджер регіонів: Крим, Миколаївська, Вінницька, Житомирська, Хмельницька, Закарпатська, Івано-Франківська,Тернопільська,  Рівненська,  Сумська, Кіровоградська, Луганська, області

 

Валова Надія Валеріївна

E-mail: nadya@oleksyn.com.ua

 

Написати на e-mail

 


З такими регіонами, як Київська, Дніпропетровська, Донецька, Львівська та Харківська області, працюють всі наші менеджери.

 

Якщо Ви не маєте можливості нам позвонити, залиште своє повідомлення з контактами - і наш менеджер обов'язково звяжеться з Вами!

 

Якщо у Вас виникли якісь додаткові запитання, побажання чи зауваження стосовна нашої роботи, Ви можете звернутися до

 

 заступника директора Корбут Марини Леонідівни -

e-mail: office@oleksyn.com.ua

 

 

Добратися до нас можна наступним чином:

 

На машині (з траси Київ-Вінниця-Хмельницький-Чернівці):

 

Після переїзду через р. Прут по вул. Московської Олімпіади до вул.. Руської, повернути праворуч, далі по вул. Руській до повороту на вул. Сагайдачного. По вул. Сагайдачного їхати до перехрестя з вул. Головною і, повернувши наліво по вул.. Головній доїхати до Центральної площі. Далі повернути на вул. Університетську, а з неї повернути праворуч за кінотеатром «Чернівці»  і виїхати на вул. 28 червня. Звернувши в перший правий поворот ви потрапите на вул. Трояндову і безпосередньо до дверей нашого офісу.

 

Від залізничного вокзалу:

 

Тролейбусами № 3, 5, маршрутними автобусами № 1, 7, 10, 13, 17, 18, 38 до наступної зупинки «Шкільна». Піднятись вверх по вул. Головна до Центральної площі, повернути праворуч на вул. Університетську до вул. 28 червня, а з неї перший правий поворот – вул. Трояндова, де і знаходиться наш офіс.

 

Від автовокзалу:

 

Тролейбусом № 3, маршрутними автобусами № 1, 38 до зупинки «Гоголя». Спуститись вниз по вул. Головна до Центральної площі, повернути ліворуч на вул. Університетську до вул. 28 червня, а з неї перший правий поворот – вул. Трояндова, де і знайдете наш офіс.