Oleksyn.com.ua   »   Каталог матеріалів   »   Фарби для офсетного друку

Тріадні фарби SuperColor, Samor Group (Італія)

Подробнее :: EURO 2020, SuperColor (Італія)
EURO 2020, SuperColor (Італія)

Універсальна серія тріадних листових фарб для одно- та багатоколірного друку на різних видах паперу. Є новим продуктом, створеним з врахуванням  найсучасних досягнень для найкращого результату в офсетному друці. Забезпечує хороший баланс фарба–вода при всіх типах зволоження. Короткий період остаточного закріплення дозволяє використовувати фарбу для двостороннього друку. Фарба не засихає в кориті фарбового апарату.

 
Детальніше »
Подробнее :: BELLA 2000F, SuperColor (Італія)
BELLA 2000F, SuperColor (Італія)

Cерія глянцевих тріадних фарб від Samor Group розроблена для друку на глянцевому і матовому папері для досягнення найкращого глянцю, мінімального збільшення розмірів растрової точки, насиченості кольору та“блискучих ”  результатів. Має добру стійкість до витирання та не засихає в кориті фарбового апарату.

 
Детальніше »
Подробнее :: ENDURA 3020FL, SuperColor (Італія)
ENDURA 3020FL, SuperColor (Італія)

Найбільш стійка до витирання серія фарб виробництва Samor Group призначена для друку на крейдованому матовому папері та картоні. Високотехнологічні компоненти фарби гарантують прекрасні результати при фінішній обробці та найкращі умови для високоякісного друку. До основних характеристик фарби можна віднести: хороші друкарські властивості, оптимальний баланс зі зволожуючим розчином, низьку липкість та свіжість в кориті фарбового апарату.

 
Детальніше »
 
NEROSCURO OPERE B0001, SuperColor (Італія)

Текстова фарба NEROSCURO OPERE B0001 отримала високу оцінку друкарів при друці на машинах з переворотом (S+W) на некрейдованому / макулатурному папері, значно зменшивши проблеми з накопиченням (акумуляцією) фарби на друкарському та переворотному циліндрах. Закріплення фарби забезпечується дуже швидким всмоктуванням в папір і, як наслідок, зменшується час до початку друку на звороті.

 
Детальніше »
Фарби металізовані Eckart (Німеччина)
 
Металізована фарба Metalstar, Eckart (Німеччина)

Спеціально розроблена металізована фарба для нового покоління швидкісних друкарських машин. Ця офсетна фарба виробляється з  використанням найкращих на сьогоднішній день металічних пігментів і менше піддається окисленню.

 
Детальніше »