Oleksyn.com.ua   »   Каталог матеріалів   »   Засоби догляду за офсетною гумою та валиками
 
Змивка для гуми та валів, VELAWash, Vela, Італія

Високоефективний  миючий засіб для  валиков та гуми. Формула міститьт високо очищені дистиляти рідких вуглеводів. Добре змивається водою. Надійно та ефективно очищує офсетну гуму та фарбові валики від залишків фарби та  паперового пилу, не пошкоджуючи при цьому офсетних пластин. Підходить для ручной очистки гуми та валів друкарських машин малого формату.

 
Детальніше »
 
Очищуюча паста для валиків ROEFIPAST W, R+F (Німеччина)

Паста для очистки друкарських валиків (Roller Cleaning Paste). Дуже добре розчиняє фарбу. Завдяки високій в'язкості про­дукту, очищені валики залишаються в захисній оболонці. Тверді, засохлі рештки фарби розчиняються і емульгують.

 
Детальніше »
 
Очищувач-регенератор для валиків ROEFI-QUICK, R+F (Німеччина)

Комбінований очищуючо-регенеруючий засіб для гуми і валиків. Не містить  хлорних та ароматичних вуглеводнів. Придатний для використання при різноманітних способах друку.

 
Детальніше »

Пам'ятайте, що застосування правильно підібраних змивок  істотно продовжує термін служби фарбових валиків та гуми. Використання гасу та уайт-спіриту неприпустимо, воно веде до вимивання пластифікаторів і зміни поверхневих властивостей і геометричних розмірів гуми.

Наслідки - збільшення діаметра валиків по краях, нерівномірність натиску, поганий розкат фарби, поганий накат на форму.

У результаті - часта зміна полотен, необхідність заміни валів, простої.

Розчини, створені спеціально для змивання гуми та валів, надають м'який вплив на гуму, не погіршуючи,  ба навіть, регенеруючи її технологічні властивості, мають слабкий запах, пожежобезпечні. Усі пропоновані засоби для змивання-відновлення рекомендовані міжнародною асоціацією друкарів FOGRA.