Oleksyn.com.ua   »   Каталог матеріалів   »   Офсетні пластини
Технологія СТР:            переглянути розділ
Подробнее :: ARTE IP-21 (OLTE U-08), IPAGSA INDUSTRIAL S.L. (Іспанія)
ARTE IP-21 (OLTE U-08), IPAGSA INDUSTRIAL S.L. (Іспанія)

Термальні позитивні офсетні пластини для екпозиції в CTP-системах, чутливі до інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі 830 нм. Не потребують додаткового нагрівання перед проявкою. Пластини пройшли успішне тестування на CТP-обладнанні: LUSHER, AGFA XCALIBUR, SCREEN, FUJI LUXER, HEIDELBERG TOPSETTER, CREO LOTEM, CREO TRENDSETTER.

 
Детальніше »
 
LTH-100,Vela Verona Lastre srl. (Італія)

Термальні позитивні офсетні пластини для екпозиції в CTP-системах, чутливі до інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі 830 нм. Для середніх тиражів. Не потребують додаткового нагрівання перед проявкою.

 
Детальніше »
 
LASTRE ALLOY™ THERMAL BLUE (Китай)

Термальні позитивні офсетні пластини для екпозиції в CTP системах, чутливі до інфрачервоного випромінювання з довжиною хвилі 830 нм. Для середніх тиражів.

 
Детальніше »
   Переглянути розділ "Технологія СТР"
Традиційна технологія:            переглянути розділ
Подробнее :: Lastre Alloy™ 120, VELA VERONA LASTRE S.R.L.(Італія)
Lastre Alloy™ 120, VELA VERONA LASTRE S.R.L.(Італія)

Офсетні позитивні пластини високої чутливості. Дають чудовий контраст кольору при експонуванні й високоякісне кінцеве зображення. Мають високу швидкість обробки та стійкість до розчинників у процесі друку. Товстий шар анодизованого покриття пластин запобігає подряпинам, зношуванню, окисненню, що гарантує незмінну оптимальну експлуатаційну якість під час друку тиражу. Тиражність до 150 тис. відтисків.

 
Детальніше »
 
Lastre Alloy™ 80 (вир-во КНР для "ОЛЕКсин і Ко")

Офсетні позитивні пластини Lastre Alloy™ 80 призначені для виготовлення якісних друкарських форм і подальшого друку на різних типах офсетних машин.  Висока швидкість обробки, хороший баланс фарба-вода, стійкість до розчинників у процесі друку забезпечують ідеальне співвідношення «ціна+якість».

 
Детальніше »
   Переглянути розділ "Традиційна технологія"